2014 – Classificació

EQUIPS    2014
Posició Drs Equip Relleu1 Relleu2 Relleu3 Relleu4 Total
1 10 TEAM BLUE MOTORS 45:44 38:55 38:11 36:46 2:39:35
2 4 SÍCORIS STAR 38:49 41:42 40:09 39:37 2:40:15
3 8 ARAN NORDIC ESQUÍ A 41:08 43:48 41:06 38:32 2:44:33
4 11 CA BORGES – 1 41:18 41:58 47:29 45:26 2:56:10
5 2 SÍCORIS B 43:01 42:58 47:53 45:40 2:59:31
6 17 CA MONTBLANC 46:41 43:01 45:16 47:34 3:02:31
7 6 SÍCORIS PIRAGÜISME 45:30 48:21 45:44 44:36 3:04:10
8 9 FONDISTES CERVERA 45:11 1:00:28 43:37 42:50 3:12:04
9 7 MAXICRACKS 48:15 49:22 50:37 45:42 3:13:54
10 3 SÍCORIS C 44:15 48:36 54:47 50:38 3:18:14
11 16 ARAN NORDIC ESQUÍ B 48:04 45:57 48:54 55:22 3:18:16
12 14 DESPERTA FERRO 52:37 51:16 52:57 49:09 3:25:57
13 5 SÍCORIS MIXT 50:02 52:15 55:40 51:27 3:29:23
14 12 CA BORGES – 2 53:17 50:27 52:22 54:02 3:30:07
15 13 LA GUINEU 47:52 1:11:57 53:02 46:51 3:39:40
16 15 PEDROS TEAM 52:53 55:50 57:48 54:19 3:40:49
17 1 SÍCORIS FÈMINES 53:18 1:01:52 1:00:33 1:04:29 4:00:10

 

INDIVIDUAL
POS DORSAL COGNOM NOM CLUB TEMPS
1 10-4 JOVÉ RIART JAVIER TEAM BLUE MOTORS 00:36:45
2 10-3 JOVÉ RIART FRANCISCO TEAM BLUE MOTORS 00:38:10
3 4-1 PUERTOLAS FABRA ALBERT SICORIS STAR 00:38:15
4 8-4 RODRIGUEZ PALACÍN JOSE RAMóN ARAN NORDIC ESQUí CLUB A 00:38:31
5 10-2 RULLAN MANEL TEAM BLUE MOTORS 00:38:54
6 4-4 PASCUAL ROSELL JOSEP SICORIS STAR 00:39:36
7 4-3 LLEVADOT LLOBERA JOSEP SICORIS STAR 00:40:08
8 8-1 REQUESENS RODRIGUEZ RAMON ARAN NORDIC ESQUí CLUB A 00:40:32
9 11-1 MINGUELLA BIGORDÀ JORDI CLUB ATLÈTIC BORGES -1 00:40:40
10 8-3 GUTIERREZ RIU XAVI ARAN NORDIC ESQUí CLUB A 00:41:06
11 4-2 ESPACHS OLIVERA ROSA SICORIS STAR 00:41:41
12 11-2 SATORRA MATEUS GERARD CLUB ATLÈTIC BORGES -1 00:41:57
13 2-1 PEREZ CARLOS SICORIS B 00:42:26
14 9-4 HFAIRI AHMED FONDISTES CERVERA 00:42:49
15 2-2 SANZ VICTOR SICORIS B 00:42:58
16 17-2 ESTEBAN JORDI CLUB ATLÈTIC MONTBLANC 00:43:00
17 9-3 BERNAUS TOSQUELLA SERGI FONDISTES CERVERA 00:43:36
18 3-1 GARRIGA IGNASI SICORIS C 00:43:38
19 8-2 LLARDEN DE CASTELLARNAU ORIOL ARAN NORDIC ESQUí CLUB A 00:43:47
20 9-1 PUIG VALL SERGI FONDISTES CERVERA 00:44:33
21 6-4 ORONICH LLUIS SICORIS PIRAGüISME 00:44:35
22 6-1 MIRALLES XAVI SICORIS PIRAGüISME 00:44:51
23 10-1 JOVÉ MARC FRANCISCO TEAM BLUE MOTORS 00:45:05
24 17-3 CASAS PONS CLUB ATLÈTIC MONTBLANC 00:45:15
25 11-4 BRUGOS ANDREU XAVIER CLUB ATLÈTIC BORGES -1 00:45:26
26 2-4 GOMEZ ALBERT SICORIS B 00:45:39
27 7-4 FRESNO AMATE MIGUEL MAXICRACKS 00:45:41
28 6-3 PRAT AURELIA SICORIS PIRAGüISME 00:45:43
29 16-2 LLARDEN DE CASTELLARNAU NIL ARAN NORDIC ESQUí CLUB B 00:45:56
30 17-1 PERE JORDI CLUB ATLÈTIC MONTBLANC 00:46:00
31 13-4 ARGILÉS FALGUERA ANTONI LA GUINEU 00:46:50
32 13-1 RODRIGUEZ AGRILL XAVIER LA GUINEU 00:47:11
33 16-1 RODRíGUEZ CASAL JOSÉ MANUEL ARAN NORDIC ESQUí CLUB B 00:47:24
34 11-3 BONET OLIVART RAMON CLUB ATLÈTIC BORGES -1 00:47:28
35 7-1 VENTOSA GÒDIA ÀLEX MAXICRACKS 00:47:33
36 17-4 MARTINEZ CARTANA CLUB ATLÈTIC MONTBLANC 00:47:33
37 2-3 GUTIERREZ CHRISTIAN SICORIS B 00:47:52
38 6-2 JIMENEZ GERMAN SICORIS PIRAGüISME 00:48:20
39 3-2 FORTO FRANCESC SICORIS C 00:48:35
40 16-3 LLARDEN BOSCH JOSEP ARAN NORDIC ESQUí CLUB B 00:48:53
41 14-4 BEGUE GENE GERARD DESPERTA FERRO 00:49:08
42 5-1 CASALS TONI SICORIS MIXT 00:49:21
43 7-2 ZAVIRIUCHA IRMA MAXICRACKS 00:49:21
44 12-2 BORONAT CORNUDELLA TONI CLUB ATLÈTIC BORGES -2 00:50:26
45 7-3 MORA FUENTES LÍDIA MAXICRACKS 00:50:36
46 3-4 VIGATA JULIO SICORIS C 00:50:37
47 14-2 CERVERA FLORIA FERRAN DESPERTA FERRO 00:51:15
48 5-4 PASAMON FRAN SICORIS MIXT 00:51:26
49 14-1 CORTES JORDANA JOSEP M^ DESPERTA FERRO 00:51:57
50 15-1 PEDROS XAVIER PEDROS TEAM 00:52:08
51 5-2 PAREDES MARINA SICORIS MIXT 00:52:15
52 12-3 SANS CHECA JORDI CLUB ATLÈTIC BORGES -2 00:52:21
53 1-1 IZARD ARES SÍCORIS FÈMINES 00:52:28
54 12-1 MORLANS SANS JOSEP MARIA CLUB ATLÈTIC BORGES -2 00:52:29
55 14-3 BEGUE GOMEZ ROBERT DESPERTA FERRO 00:52:56
56 13-3 PONS FONT ALEXANDRE LA GUINEU 00:53:01
57 12-4 GIL PAULS JORDI CLUB ATLÈTIC BORGES -2 00:54:01
58 15-4 PEDROS JOSEP PEDROS TEAM 00:54:18
59 3-3 CAMACHO ANTONIO SICORIS C 00:54:46
60 16-4 DE CASTELLARNAU RODRÍGUEZ, GERARD ARAN NORDIC ESQUí CLUB B 00:55:21
61 5-3 CAPELL CARLES SICORIS MIXT 00:55:39
62 15-2 BORIA IMMA PEDROS TEAM 00:55:49
63 15-3 PEDROS ROGER PEDROS TEAM 00:57:47
64 9-2 GRAELLS NOGUEROLA ANNA FONDISTES CERVERA 01:00:27
65 1-3 MOLLÓ ROSA SÍCORIS FÈMINES 01:00:32
66 1-2 LOPEZ ROSA SÍCORIS FÈMINES 01:01:51
67 1-4 MONTEAGUDO SUSI SÍCORIS FÈMINES 01:04:28
68 13-2 ARGILÉS MACIÀ MARTA LA GUINEU 01:11:56