2012 – Classificació

Marató de Relleus 2012
  Classificació Equips  
Posició Drs Equip Relleu1 Relleu2 Relleu3 Relleu4 Total
1 11 Club Triatló Lleida 39:59 42:02 41:33 38:40 2:42:13
2 7 Blue Motors 45:00 38:45 40:36 39:02 2:43:21
3 2 Sícoris 2 41:12 42:10 40:31 39:37 2:43:28
4 5 Aran Nordic E.C.-A 39:00 43:39 40:07 43:44 2:46:29
5 8 C.A. Ascó 41:08 41:59 41:31 42:38 2:47:14
6 13 Last Zankada 41:07 44:37 41:16 41:10 2:48:08
7 4 100×100 Fondistes de Tè 40:25 50:41 42:56 40:36 2:54:37
8 16 Ultralleida 43:45 47:41 43:45 41:53 2:57:02
9 10 Club Atlètic Montblanc 42:37 46:17 46:41 45:48 3:01:22
10 6 Aran Nordic E.C.-B 48:02 46:34 44:12 46:34 3:05:20
11 12 Guineu-Argilés 45:40 59:12 41:14 40:22 3:06:27
12 14 Piragüisme Sícoris 44:00 51:50 45:59 47:21 3:09:08
13 9 Club Atlètic Borges 48:59 49:07 46:03 48:36 3:12:43
14 15 Terrassa-Matadepera 46:42 52:52 46:06 51:13 3:16:52
15 1 Sícoris 1 1:02:51 59:54 46:21 45:11 3:34:16
16 3 Sícoris Femení 54:56 1:03:51 53:16 57:22 3:49:24

Classificació Individual
Pos. Drs Nom Equip Temps
1  11-4 SERGI FARRÉ Club Triatló Lleida 38:40
2 7-2 XAVIER JOVÉ RIART Blue Motors 38:45
3 5-1 JOSE RAMON RODRÍGUEZ PALACÍN Aran Nordic E.C.-A 39.00
4 7-4 GERARD JOVÉ RIART Blue Motors 39:02
5 2-4 CESAR LLOBERA I LABELLA Sícoris 2 39:37
6 11-1 ANGEL VIDAL Club Triatló Lleida 39:59
7 5-3 XAVI GUTIÉRREZ RIU Aran Nordic E.C.-A 40:07
8 12-4 ANTONI ARGILÉS FALGUERA Guineu-Argilés 40:22
9 4-1 TONI GABERNET FONT 100×100 Fondistes de Tàrrega 40:25
10 2-3 JOSEP LLEVADOT LLOBERA Sícoris 2 40:31
11 4-4 XAVIER PAMPOLS SOLANS 100×100 Fondistes de Tàrrega 40:36
12 7-3 FRANCESC JOVÉ RIART Blue Motors 40:36
13 13-1 STEVEN SHARP PERALTA Last Zankada 41:07
14 8-1 ALEX ESTEVA CARRERAS C.A. Ascó 41:08
15 13-4 LUIS JIMENEZ VARGAS Last Zankada 41:10
16 2-1 JAUME SERÓ ORTÉ Sícoris 2 41:12
17 12-3 RAMON CARULLA ARGILÉS Guineu-Argilés 41:14
18 13-3 NOURREDINE NGGAZI Last Zankada 41:16
19 8-3 JOSEP A. MONTAGUT GIMENEZ C.A. Ascó 41:31
20 11-3 JAUME PLANES Club Triatló Lleida 41:33
21 16-4 CARLOS ORÓ Ultralleida 41:53
22 8-2 JOSEP M2 GONZALEZ PENTINAT C.A. Ascó 41:59
23 11-2 XAVIER GRÀCIA Club Triatló Lleida 42:02
24 2-2 JOSEP PASCUAL ROSELL Sícoris 2 42:10
25 10-1 JOAN MOGAS AMOROS Club Atlètic Montblanc 42:37
26 8-4 FERRAN ROSICH PRUNERA C.A. Ascó 42:38
27 4-3 SANTI PAMPOLS SOLANS 100×100 Fondistes de Tàrrega 42:56
28 5-2 NIL LLARDEN DE CASTELLARNAU Aran Nordic E.C.-A 43:39
29 5-4 JUAN JOSÉ IGLESIAS GARCIA Aran Nordic E.C.-A 43:44
30 16-1 EUGENI NAVARO Ultralleida 43:45
31 16-3 JUAN NAVARO MATEUS Ultralleida 43:45
32 14-1 JOSÉ HERNANDEZ Piragüisme Sícoris 43:60
33 6-3 ORIOL LLARDEN DE CASTELLARNAU Aran Nordic E.C.-B 44:12
34 13-2 FELIPE GALINDO Last Zankada 44:37
35 7-1 FRANCISCO JOVÉ MACH Blue Motors 45.00
36 1-4 EDUARD TEJEDOR COMPONENT Sícoris 1 45:11
37 12-1 ROSAMARI CARULLA ARGILÉS Guineu-Argilés 45:40
38 10-4 JORDI PONS SURA Club Atlètic Montblanc 45:48
39 14-3 ALEIX BOLLO Piragüisme Sícoris 45:59
40 9-3 XAVIER TOST SANCHEZ Club Atlètic Borges 46:03
42 10-2 ESTEBAN MARTINEZ ROSA Club Atlètic Montblanc 46:17
43 1-3 ROGER ARCARONS LLONC Sícoris 1 46:21
44 6-4 JOAQUIM PORTÉ JIMÉNEZ Aran Nordic E.C.-B 46:34
45 6-2 JOSEP LLARDEN BOSCH Aran Nordic E.C.-B 46:34
46 10-3 PERE CASAS MURTRA Club Atlètic Montblanc 46:41
47 15-1 JOAQUIM TARÍN Terrassa-Matadepera 46:42
48 14-4 AURELIA PRAT Piragüisme Sícoris 47:21
49 16-2 ARNAU FEIXAS PERERA Ultralleida 47:41
50 6-1 JOSÉ MANUEL RODRÍGUEZ CASAL Aran Nordic E.C.-B 48:02
51 9-4 JOAN MORLANS SANS Club Atlètic Borges 48:36
52 9-1 ALBERT MANRESA ALDEA Club Atlètic Borges 48:59
53 9-2 TONI SANCHEZ AGUILA Club Atlètic Borges 49:07
54 4-2 JULI PAULS VERDÚ 100×100 Fondistes de Tàrrega 50:41
55 15-4 XAVIER MUNDET Terrassa-Matadepera 51:13
56 14-2 JOAN RAMON GAIRÍ Piragüisme Sícoris 51:50
57 15-2 AARON OLIVERES Terrassa-Matadepera 52:52
58 3-3 NÚRIA CODINA ALÉS Sícoris FemenÍ 53:16
59 3-1 ROSA MOLLÓ HUGET Sícoris FemenÍ 54:56
60 3-4 M2 JOSEP NOGUERA RICO Sícoris FemenÍ 57:22
61 12-2 NÚRIA ARGILÉS MACIÀ Guineu-Argilés 59:12
62 1-2 FERRAN ROMERO POZO Sícoris 1 59:54
63 1-1 JOAQUIM NOGUÉS ALECH Sícoris 1 01:02:51
64 3-2 ASUNCIÓN MONTEAGUDO DURAN Sícoris Femení 01:03:51