2016 – Classificació i Fotografies XIII Marató de Relleus del Sícoris Club

XIII Marató de Relleus Sícoris Club 2016

Clic a la fotografia per entrar a l’àlbum

Les instal·lacions del Sícoris Club s’han omplert aquest matí d’atletes amb motiu d’una nova edició de la Marató de Relleus.  Finalment, han estat 14 els equips els que han pres part en una cita que ja és clàssica en el calendari Lleidatà i que ha tingut com a guanyadors els components de l’equip Sícoris Remembers.

Avui, la boira ha estat una de les protagonistes de la jornada, tot i que no era massa persistent per la qual cosa la temperatura no era excessivament freda.

La classificació general per equips ha quedat tal com es detalla a continuació :

Posició

Equip Temps Promig
1 Sícoris Remembers, 2h 46′ 24″ 3:57
2 Sícoris A 2h 46′ 39″ 3:57
3 Km0 Ponent 1 2h 51′ 40″ 4:05
4 The Bolingas 2h 51′ 56″ 4:05
5 La Guineu 2h 52′ 07″ 4:05
6 Km0 Ponent 2 2h 52′ 33″ 4:06
7 Tremp Runners 2h 54’23” 4:08
8 Sícoris B 2h 55′ 15″ 4:10
9 Club Atlètic Borges 3h 06′ 52″ 4:26
10 Almacelles Atlètica 3h 09′ 44″ 4:30
11 Km0 Ponent 3 3h 12′ 00″ 4:34
12  Mixte Team 3h 14′ 08″ 4:37
13 Sícoris Club 3h 15′ 44″ 4:39
14 CA Assegurances Doval 3h 20′ 07″

4:45

Al marge dels trofeus per als tres millors equips masculins – The Bolingas, Tremps runner, Sícoris B – i als tres millors equips mixtes – La Guineu, KM, Ponent 2, Mixte Team –

També s’ha atorgat premi  al millor relleu (temps), masculí, Eugeni Navarro (Mixte Team) amb un temps de 39’ i 27” i per al millor relleu (temps) femení, Rosa Mª Carulla Argilés amb un temps de 40’ i 57” . 

Posicio Pitrall NOM EQUIP Temps
1 12 NAVARRO EROLES, EUGENI MIXTE TEAM 39:27
2 13 LLOBERA LABELLA, CESAR THE BOLINGAS 39:40
3 1 LLEVADOT LLOBERA, JOSEP SíCORIS REMEMBERS 39:48
4 2 PUÉRTOLAS FABRA, ALBERT SICORIS “A” 39:53
5 3 SERÓ PORTÉ, JAUME SICORIS “B” 40:32
6 9 MOR MIRÓ, MARCEL KM0 PONENT 2 40:46
7 11 CARULLA ARGILÉS, ROSAMARI LA GUINEU 40:57
8 2 TOMÁS FREIXANET, ANTONIO SICORIS “A” 41:01
9 11 ARGILÉS FALGUERA, ANTONI LA GUINEU 41:23
10 8 ORÓ BEÀ, CARLES KM0 PONENT 1 41:31
11 11 ARGILÉS FALGUERA, ANTONI LA GUINEU 41:32
12 1 PIÑOL GALLART, MIQUEL ÀNGEL SíCORIS REMEMBERS 41:37
13 5 NEGGAZY, NOUR-EDINNE ALMACELLES ATLèTICA 41:39
14 9 DOMENECH GARCIA, ISIDRE KM0 PONENT 2 41:47
15 1 DEL OLMO MOYA, ELISEO SíCORIS REMEMBERS 41:48
16 3 PÉREZ, CARLOS SICORIS “B” 41:51
17 2 GÓMEZ VIDAL, ALBERT SICORIS “A” 41:58
18 8 MOLINS MARQUES, JORDI KM0 PONENT 1 42:02
19 14 TORRA CAMARASA, JOSEP TREMP RUNNERS 42:04
20 1 VIAÑA TORRENTO, JOAN RAMON SíCORIS REMEMBERS 42:32
21 9 RIU ORÓ, ALEX KM0 PONENT 2 42:33
22 6 GIL PAULS, JORDI CLUB ATLèTIC BORGES 42:45
23 6 REBORDOSA LLIBERATO, JAUME CLUB ATLèTIC BORGES 42:59
24 13 SANTOLARIA MOSEGUI, DAVID THE BOLINGAS 43:13
25 2 JOVELLS HUGUET, SALVADOR SICORIS “A” 43:15
26 8 NAVARRO MATEUS, JOAN KM0 PONENT 1 43:17
27 14 MONSO CAIROL, MARC TREMP RUNNERS 43:23
28 10 HERNANDEZ GUERRERO, JOSE VICENTE KM0 PONENT 3 43:27
29 13 POYATOS GIL, VICTOR THE BOLINGAS 43:55
30 14 BAEZ TARRAUBELLA, OSCAR TREMP RUNNERS 44:01
31 8 FEIXAS PERERA, ARNAU KM0 PONENT 1 44:08
32 14 BADIA VERDENY, JORDI TREMP RUNNERS 44:15
33 13 SANTOLARIA MOSEGUI, JOSÉ THE BOLINGAS 44:24
34 4 CAPDEVILA, JORDI SICORIS CLUB 44:32
35 3 BANZO RIERA, DANI SICORIS “B” 44:53
36 10 MARTINEZ LLENA, ADRIÀ KM0 PONENT 3 45:11
37 5 DOMENECH GANAU, ABEL ALMACELLES ATLèTICA 45:58
38 7 MIR JOVE, ENRIC CA ASSEGURANCES DOVAL 46:09
39 9 SERRET BELLA, MARTA KM0 PONENT 2 46:39
40 7 BARBOSA PADIN, ROBERT CA ASSEGURANCES DOVAL 46:46
41 12 MAYORAL LLESUY, JOAN A. MIXTE TEAM 47:03
42 10 FEIXAS PERERA, MARC KM0 PONENT 3 47:06
43 4 GÁZQUEZ GARCIA, JOSÉ LUIS SICORIS CLUB 47:12
44 3 CASSANYA BAYONA, JORDI SICORIS “B” 47:18
45 11 SEGARRA TELL, FRACESC LA GUINEU 47:31
46 4 REIG MORELL, JOSEP MARIA SICORIS CLUB 48:36
47 7 CAÑAS MARTINEZ, JOSE ANDRES CA ASSEGURANCES DOVAL 49:10
48 5 NOVELL CASADESÚS, ALBAERT ALMACELLES ATLèTICA 49:25
49 6 REBELLON TORRA, ALEJANDRO CLUB ATLèTIC BORGES 50:07
50 6 MORLANS SANS, JOSEP MARIA CLUB ATLèTIC BORGES 50:19
51 5 LARRULL CASAS, SISCO ALMACELLES ATLèTICA 51:53
52 12 BALCELLS RIUS, MARIA MIXTE TEAM 52:07
53 4 RIBELLES, EMILI SICORIS CLUB 54:38
54 12 STAGG, PEADAR MIXTE TEAM 54:46
55 10 FEIXAS BOIX, JULIÀ KM0 PONENT 3 55:29
56 7 PEÑA PITARD, MIQUEL CA ASSEGURANCES DOVAL 57:19

A llarg del desenvolupament de la cursa, el club ha ofert als participants entrepà de llonganissa i begudes no alcohòliques. L’avituallament ha estat constant, segons les necessitats de cada corredor, i hi ha hagut servei de vestidors i  dutxes.

Clic a la fotografia per entrar a l’àlbum